Історія школи

ЗШ № 7, віддзеркалює не лише розвиток освіти міста, а й місто вцілому. Наша школа єдина, яка носить ім'я Олександра Сергійовича Пушкіна, одна єдина в нашому місті Кіровограді та в Кіровоградській області. Вона одна з семи шкіл, що знаходяться на території України: Гімназія ім. О. С. Пушкіна м. Київ ЗОШ № 1 м. Кам'янка Черкаської області, ЗОШ № 76 м. Запоріжжя, ЗОШ № 7 м. Кіровоград, тобто наша школа, ЗОШ № 1 м. Жовті Води Дніпропетровської області, ЗОШ № 90 м. Одеса, ЗОШ № 8 м. Коломия Івано-Франківської області, які носять ім'я О.С.Пушкіна. Це дає нам, учням і вчителям цієї школи, право пишатися та гордитися нею. Істрія нашої школи сягає більш як сторічної давнини, їй виповнилось 117 років. Протягом 117 років свого існування школа виконувала і продовжує виконувати поставлене перед нею завдання: навчати та виховувати підростаючі покоління.