МО класних керівників

ДЕВІЗ ШКОЛИ: «Шкільний колектив – це союз батьків, вчителів та учнів, об’єднаних загальною метою, єдністю дій, гуманними відносинами та взаємною відповідальністю»

Проблема, над якою працює МО: "Виховання високоморального підростаючого покоління, формування громадянина з демократичним світоглядом, головною особистістю якого повинна бути орієнтація на загальнолюдські цінності"

КУПРІЯНОВА ВІРА ВАСИЛІВНА

ПРОБЛЕМА: «Формування компетентностей та цінностей в умовах нової української школи»

КРЕДО: Напевно, вічності замало,

Щоб сенс життя цього знайти.
                Насправді, треба дуже мало:
                Тепла, любові, доброти.

ВОЙЦЕХОВСЬКА СВІТЛАНА ГЕОРГІЇВНА

ПРОБЛЕМА: «Виховання ціннісного ставлення до людини у молодших школярів у сучасних умовах»

КРЕДО: «Світ вступає у вік Людини. Більш, ніж коли б то не було, ми зобов’язані думати про те, що ми вкладаємо в душу людини»

Дяченко Юлія Миколаївна

Проблема: Розвиток критичного мислення на уроках читання з використанням інтерактивних методів навчання
Кредо: "Щоб дати учням іскорку знань, учителю потрібно увібрати море світла". (В.О.Сухомлинський)

Дерев'янко Валентина Миколаївна

Проблема: Виховання морально-етичних якостей та культури поведінки молодших школярів.

Кредо: Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом. (Л.Костенко)

Карабут Ірина Іванівна

Проблема: Формування працездатного, дружелюбного та згуртованого учнівського колективу.

Кредо: "Люби те, що робиш, робити те, що любиш"

Новохатська Євгенія Іванівна

Проблема: "Створення сприятлих умов для успішного розвитку індивідуальності кожного учня, виховання свідомого громадянина, патріота шляхом використання новітніх технологій

Кредо:«Жити - ось ремесло, якого я хочу вчити свого вихованця. Виходячи з моїх рук він буде не суддею, на священником, не солдатом, він буде перш за все ЛЮДИНОЮ» Ж.Ж. Руссо