3 груд. 2021

урок
3 груд. 2021

Урок доброти

"Толерантне ставлення до людей з обмеженими можливостями".
26 лист. 2021

Згадауємо, пам'ятаємо, не забуваємо!

Сьогодні в гімназії відбувася Єдиний тематичний "Урок пам'яті "З присвятою замордованим голодом..."

Витавка книг

Голодомор 1932-1933 р
26 лист. 2021

Онлайн - баркемп. "16 днів проти насильства"

У закладі були проведені інформаційні заходи спрямовані на розповсюдження інформації щодо проблеми існування насильства в сучасному світі. Молодші школяри були активно включені у заходи, що проводилися.
22 лист. 2021

«Людина з гарною книгою в руках ніколи не може бути самотньою» К. Гольдоні

У школі пройшла акція "Подаруй бібліотеці книгу!"

Шановна спільното!

Другий тур конкурсу "Лідер року - 2021". Будь ласка, підтримайте наших учасників у групі "Парламент дітей міста Кропивницького".
22 лист. 2021

Наш заклад бере участь у фотоконкурсі "Щасливе дитинство без зла і насильства!"

Завтра фотороботи будуть роздруковані і відправлені організатору конкурсу до департаменту соціального захисту.
19 лист. 2021

Шануймося, вивчаймо і плекаймо нашу мову!

В рамках декади української мови і писемності! Флешмоб "Українська - це модно!"
19 лист. 2021

Заговори, щоб я тебе побачив. Сократ

До вашої уваги фото-квест п'ятого класу "Я люблю українську мову" , проведений у рамках декади української писемності і мови.