13 жовт. 2021

До Дня захисників і захисниць України.

Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі. В. Еллан Сьогодні у нашому закладі відкрилася виставка дитячих робіт присвячених Дню захисників і захисниць України. З дитячих малюнків на нас дивляться мужні воїни, хоробрі козаки, ми бачимо живописні пейзажі України, усміхнене сонечко, рідного лелеку. Це - наша Батьківщина, наша єдина у світі Україна! Ми щиро вдячні нашим захисникам і захисницям за можливість бачити нашу країну саме такою: мужьною, сильною, вільною. #ДякуюЗахисникамУкраїни
13 жовт. 2021

Волонтерство - справа, яка потребує щедрої душі і доброго серця !

Гімназія імені Олександра Пушкіна! ❤ Волонтерство - справа, яка потребує щедрої душі і доброго серця ! Сьогодні на базі ЦДЮТ відбувся тренінг - "Молодіжне волонтерство". Тренінг проводили учні 10, 11 класів, представники молодіжної волонтерської організації нашого міста. Члени шкільного самоврядування нашого закладу долучилися до заходу.

КОНКУРСИ ТА ПЕРЕМОГИ

Гімназія імені Олександра Пушкіна! ❤ Для людини з талантом і любов'ю до праці не існує перешкод. (Людвіг ван Бетховен) Минулий рік був багатим на конкурси і перемоги, на творчі здобутки і неймовірні відкриття. Відкриття власних здібностей і талантів нашими учнями під чуйним керівництвом педагогів нашого закладу. Вітаємо переможців!
12 жовт. 2021

Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі. В. Еллан
12 жовт. 2021

Всеукраїнський онлайн-урок "Обери професію своєї мрії".

Учні 8 - 9 класів прийняли участь у Всеукраїнському онлайн-уроці "Обери професію своєї мрії"
8 жовт. 2021

"Ярмарок золотої осені"

Сьогодні у нашому закладі відбувся загальношкільний захід "Ярмарок золотої осені". Класні колективи представили свої осінні композиції з природного матеріалу, фруктів, квітів. Робота усіх класів була відзначена!
7 жовт. 2021

ІІ Міжнародний урок доброти

4-6 жовтня у закладі відбулися уроки доброти присвячені безпритульними котам та собакам
24 вер. 2021

Відбулася перша сесія парламенту дітей міста Кропивницького

I місце за поетичний челенж до Дня рідної мови "Українська має значення"
3 вер. 2021

Наказ про 1 вересня

наказ
3 вер. 2021

У першому класі перший урок

Гімназії імені Олександра Пушкіна! ❤ У першому класі перший урок- В шкільне життя упевнений крок! Сьогодні лише перший день нового навчального року, а члени шкільного самоврядування вже активно приступили до загальношкільні діяльності. Заніздра Світлана, голова шкільного самоврядування, і Переверзев Максим, голова міністерства культури, відвідали перший урок у першому класі. Провели з першачками бесіду, дидактичну гру, розповіли дітям про історію українського національного костюму.