Правовий всеобуч

Працівник відділу кримінальної міліції у справах дітей, що закріплений за школою: оперуповноважений СКМСД КМВ УМВС майор міліції Данильченко Віктор Валентинович.
Адреса: м. Кіровоград, вул. Дворцова, 6а, каб. №18.
Телефон: (050)753-78-18.

Дорогі наші учні!

З юних років дитина дуже  часто потрапляє в ситуації, коли їй просто необхідно знати свої права та обов’язки гарантовані законодаством. іноді Ви не знаєте, як захистити свої права і що  слід зробити в тій чи іншій ситуації, до кого звернутися по професійну допомогу.

А чи знаєте Виі, що в Конвенції ООН про права дитини (міжнародна угода), яку ратифіковано у 191 країні світу, йдеться  про те, що всі діти на землі мають право на життя, піклування і турботу, що всі діти рівні у своїх правах.

Інформація, розміщенна на цій сторінці, допоможе Вам знайти відповіді на багато важливих питань. Наприклад: які права Ви маєте, які важливі документи гарантують Вам ці права, що повинна робити для Вас держава, як зобов’язані дбати про Вас батьки.

Отже, запамятайте, раз і назавжди: Ви маєте права, тому повині знати їх і користуватися ними.

Економічна функція сім'ї