Гімназія Пушкіна в Кропивницькому: перші 120! | Центральноукраїнське бюро новин (CBN)

Національна дитяча "гаряча" лінія: з мобільних 119 111, зі стаціонарних та мобільних: 0 800 500 225. БЕЗКОШТОВНО. АНОНІМНО. КОНФІДЕНЦІЙНО.

Роз'яснення для батьків учнів майбутніх 1-х класів!

1) Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367 заяви до 1 класу приймаються до 31 травня.

2) За проханням УО Міської ради м. Кропивницького до 01 травня 2021 року

заявка, яка на надходить до системи, знаходиться "На розгляді", після визначеної

дати початку приймання заяв про зарахування будуть мати статус "Підтверджена".

Учні нашого навчального закладу долучилися до челенджу #МаскаЗарадиЖиття#

До використання в роботіКурс «Дистанційне навчання для учнів 1-11 класів»

Адміністратор сайту (0522 338487)