16 лют. 2022

До Дня Єдності!!!

Україна починається з тебе. В. Чорновіл Сьогодні у рамках відзначення Дня Єдності у закладі був проведений Єдиний тематичний урок "Ми єдині!" Діти усіх класів мали можливість зайвий раз згадати героїчні події минулого і теперішнього нашої Батьківщини. Ми - єдина нація, нас об'єднує: мова, культура, любов до України. Дух наш незламний, ми непереможні, сильні, єдині! Єдиний народ не здолати нікому! ❤
16 лют. 2022

Свою Україну любіть, любіть її ....во врем'я люте, в останню тяжку мінуту за неї Бога моліть!! (Тарас Шевченко - "І мертвим, і живим, і ненародженим....")

16 лютого День Єдності! Шануймося, любімо і бережімо свою Батьківщину!!!
10 лют. 2022

Вебінар

09.02.2022 року в економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті відбувся практичний семінар "Фінансова грамотність. Як себе захистити". Педагоги нашого закладу відвідали семінар. Отримали багато корисної інформації у плані можливої профорієнтація для випускників закладу і загалом інформації щодо розвитку фінансової грамотність у дітей шкільного віку. Семінар проводила кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів та бухгалтерського обліку Ткаченко Ірина Петрівна.

Виставка дитячих малюнків

До тижня безпеки життєдіяльності на тему "Здоров'я - запорука успіху" у закладі була проведена виставка дитячих робіт "Здорова дитина - щаслива Україна". Підготовкою до виставки керувала вчитель образотворчого мистецтва Радянська Анжела Петрівна

Тиждень БЖД

До тижня знань безпеки життєдіяльності на тему " Здоров'я - запорука успіху" учні другого класу під керівництвом класного керівника Мошак Тетяна Сергіївги підготували актуальний слоган.
31 січ. 2022

Будь здоровий, як вода, а багатий, як земля. (Народний вислів)

У закладі протягом тижня в усіх класах були проведені виховні заходи в рамках тижня безпеки життєдіяльності на тему: "Здоров'я - запорука успіху". Тиждень тривав з 24.01 по 28.01. Усі класи долучилися до участі у заходах приурочених тижню. Заходи вирізнялася різноманітністю: ігри, бесіди, ігри - подорожі, години спілкування, гра - квест. Класні керівники молодшої школи віддали перевагу ігровій формі проведенню виховних заходів: захопливі ігри, години спілкування, уявні подорожі.
31 січ. 2022

Правила поводження під час дистанційного навчання!!

Ознайомтесь будь ласка з правилами поводження під час дистанційного навчання за посиланням нижче!!!