17 трав. 2015

«Шлях розуміння, єдності та допомоги»

17 травня відбувся благодійний пробіг «Шлях розуміння, єдності та допомоги» на підтримку постраждалих від епідемії на ВІЛ/СНІД.
15 трав. 2015

День народження школи

9 трав. 2015

Конкурс Пісні та Строю

8 трав. 2015

Уроки пам'яті

30 квіт. 2015

Тиждень трудового навчання та образотворчого мистецтва

28 квіт. 2015

Флешмоб до Всесвітнього дня танцю

25 квіт. 2015

Тиждень БЖД

25 квіт. 2015

ОЦЕНТУМ

Учениця 9 класу Гамоліч Олександра прийняла участь в захисті творчих робіт екологічного гуртка ОЦЕНТУМ
24 квіт. 2015

Cуботник "Чисте місто"

Памятайте - чистота рідного міста залежить від кожного з його мешканців.
23 бер. 2015

Нагородження спортсменів