16 лют. 2014

"Обличчя школи"

13 лютого в Пушкінській школі 7 пройшов шкільний етап конкурсу «Обличчя школи» з метою: формування в учнів відчуття корпоративної приналежності, поваги до традицій школи; виховання естетичного смаку, культури одягу; створення сприятливих умов для самовизначення, самореалізації, розвитку кожного учня.
12 лют. 2014

«Шлях до життя»

12 лютого в школі відбувся урок гендерної рівності який провели: учитель біології, Якункіна Світлана Іванівна та практичний психолог, Рубан Вікторія Євгеніївна для учнів 9-11 класів. Захід проходив у формі літературної композиції з елементами психологічного тренінгу «Шлях до життя»
10 лют. 2014

«Мій клас – моя сім’я»

Традиційним в Пушкінській школі вже є конкурс-виставка плакатів «Мій клас – моя сім’я» який проводиться під девізом: «Шкільний колектив – це союз батьків, вчителів, учнів, об’єднаних загальною метою, єдністю дій та гуманними відносинами».
7 лют. 2014

«Попередження венеричних хвороб, ВІЛ-СНІДу та інших інфекційних захворювань»

лютого 2014 року в школі відбулася запланована зустріч з лікарем венерологом Оленою Володимирівною, із обласного центру планування сім’ї, яка провела лекцію на тему: «Попередження венеричних хвороб, ВІЛ-СНІДу та інших інфекційних захворювань» для учнів 8-11 класів
5 лют. 2014

«Наркоманія та її наслідки»

5 лютого 2014 року в школі відбулася зустріч з лікарем наркологом Шкодою Іриною Михайлівною, яка провела лекцію на тему: «Наркоманія та її наслідки» для учнів 7-11 класів. Учні задавали питання лікарю та отримували корисні відповіді.
4 лют. 2014

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості

4 лютого 2014 року учні 9 класу на чолі із класним керівником, Дзензурою Оленою Володимирівною, відвідали Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості з метою свідомого та самостійного вибору школярів щодо майбутнього професійного навчання.
30 січ. 2014

Увага батькам учнів початкових класів

Відповідно до вимог листа департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 21.01.2014 № 01-12/36/1-8 «Про організацію безпечної життєдіяльності у навчальних закладах області в умовах низьких температур», із урахуванням наказу управління освіти Кіровоградської міської ради від 28.01.2014 № 50/о «Про роботу навчальних закладів в умовах низьких температур»
29 січ. 2014

Урок пам’яті «Подвиг довжиною в життя»

24 січня 2014 року з метою виховання у сучасної молоді патріотизму, поваги до героїчного минулого народу України, в «Музеї історії школи» проведено урок пам’яті «Подвиг довжиною в життя», екскурсія для учнів 4,5,6,7, 8 класів з нагоди 93 річниці з дня народження Героя Радянського Союзу, учня нашої школи Куроп’ятникова Григорія Олександровича.
26 січ. 2014

«Бережи здоров’я змолоду!»

Тиждень сприяння здоровому способу життя на тему: «Бережи здоров’я змолоду!»
24 січ. 2014

ЗНО 2014